Dato Tid Navn Sted Kalender Arrangør Plasser Valg
man 16 Okt 3 dager. Innetreningar - Førde IL Friidrett - haust/vinter Førdehuset Førde IL - Friidrett 119 / 175 Meld meg på
man 16 Okt 20:00 - 21:45 Free play Domus Athletica Sessions at Domus 6 / 8 Meld meg på
tir 17 Okt 07:30 - 10:00 Demoarrangement Hasleveien 15b Norges Idrettshøgskoles Idrettslag 0 / 11 Meld meg på
tir 17 Okt 20:00 - 21:45 Advanced training Domus Athletica Sessions at Domus 8 / 8 Meld meg på
tir 17 Okt 20:00 - 22:00 Påmelding Rock Step Swing nivå 1 OSI Dans 27 / 60 Meld meg på
ons 18 Okt 10:00 - 12:00 Viderekommen-avansert Bane 8 & 9 Oslo Tennisarena 4 / 8 Meld meg på
ons 18 Okt 14:00 - 16:30 Demoarrangement! Hasleveien 15b Bastionen 1 / 11 Meld meg på
ons 18 Okt 18:00 - 21:45 Topptaukurs SIO Athletica Blindern Klatring 8 / 8 Meld meg på
ons 18 Okt 18:30 - 21:00 Dugnad Kantarellen Lambertseter Bryteklubb 13 / 16 Meld meg på
tor 19 Okt 18:00 - 21:00 Klubbutviklingen19 Okt Lambertseter Bryteklubb 4 / 40 Meld meg på
fre 20 Okt 08:00 - 10:00 Morning session Domus Athletica Sessions at Domus 0 / 8 Meld meg på
fre 20 Okt 08:00 - 10:00 Tenniskurs Bane 1 & 2 Oslo Tennisarena 8 / 10 Meld meg på
lør 21 Okt 08:30 - 16:00 SkedsmoCup 2017 - Påmeldingsfrist 17. Okt. Lambertseter Bryteklubb 19 / 150 Meld meg på
lør 21 Okt 14:00 - 16:00 Tenniskurs Bane 1 & 2 Heminghallen 10 / 10 Meld meg på
søn 22 Okt 09:00 - 20:00 Sjampions Lig 2017 Gutter 2007 11 / 50 Meld meg på
søn 22 Okt 12:00 - 14:00 Avansert Bane 1 & 2 Heminghallen 1 / 8 Meld meg på
søn 22 Okt 15:30 - 17:30 Free play Domus Athletica Sessions at Domus 4 / 8 Meld meg på
man 23 Okt 08:00 - 10:00 Nybegynner-viderekommen Bane 1 & 2 Oslo Tennisarena 1 / 8 Meld meg på
ons 25 Okt 10:00 - 12:00 Viderekommen-avansert Bane 8 & 9 Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
ons 25 Okt 17:30 - 22:00 Grønt Kort Kurs - Reglementskurs v/Trond Syversen Stasjonsgoto 43 Valdres Ride- og Kjøreklubb 0 / 100 Meld meg på
ons 25 Okt 18:00 - 21:45 Ledkurs Problemveien 13 Klatring 7 / 8 Meld meg på
fre 27 Okt 08:00 - 10:00 Tenniskurs Bane 1 & 2 Oslo Tennisarena 8 / 10 Meld meg på
fre 27 Okt 18:00 - 21:00 Grønt Kort Kurs - Sikkerhet og hestekunnskap Stasjonsgoto 43 Valdres Ride- og Kjøreklubb 0 / 100 Meld meg på
lør 28 Okt 00:00 Årets SOL-fest 28/10 kl 16:30 Geværveien 14 Andre aktiviteter 7 / 200 Meld meg på
lør 28 Okt 08:30 - 18:00 RallarCup Påmeldningsfrist 25/10 Lambertseter Bryteklubb 0 / 50 Meld meg på
lør 28 Okt 13:00 - 15:00 Tenniskurs Bane 1 & 2 Njårdhallen 4 / 8 Meld meg på
lør 28 Okt 13:00 - 17:30 Stallpraksis og Rideprøve Stasjonsgoto 43 Valdres Ride- og Kjøreklubb 0 / 125 Meld meg på
søn 29 Okt 12:00 - 15:00 Søndagstreff på travbanen med dressur- og presisjo Aurdal Travbane, Vestringslinna Valdres Ride- og Kjøreklubb 0 / 150 Meld meg på
man 30 Okt 08:00 - 10:00 Nybegynner-viderekommen Bane 1 & 2 Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
man 30 Okt 19:00 - 20:30 Påmelding Boogie Woogie nivå 1 OSI Dans 13 / 51 Meld meg på
man 30 Okt 20:30 - 22:00 Påmelding Boogie Woogie Nivå 2 OSI Dans 5 / 50 Meld meg på
ons 1 Nov 10:00 - 12:00 Viderekommen-avansert Bane 8 & 9 Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
ons 1 Nov 18:00 - 21:45 Topptaukurs Blindern Athletica, Problemveien 13, 0313 Oslo Klatring 1 / 8 Meld meg på
ons 1 Nov 20:15 - 21:45 Påmelding Standard og Latin 3 OSI Dans 5 / 50 Meld meg på
tor 2 Nov 20:00 - 21:45 Påmelding Brasiliansk Zouk 1 OSI Dans 8 / 50 Meld meg på
fre 3 Nov 08:00 - 10:00 Tenniskurs Bane 1 & 2 Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
fre 3 Nov 2 dager. Mälarcupen Påmeldningsfrist 13 okt. Lambertseter Bryteklubb 10 / 150 Meld meg på
fre 3 Nov 2 dager. Kretsmesterskap - KM KIL Turn 19 / 150 Meld meg på
lør 4 Nov 09:30 - 16:00 OSI Squash Challenge 2017 Myrens Sportssenter Events 7 / 96 Meld meg på
lør 4 Nov 13:00 - 15:00 Tenniskurs Bane 1 & 2 Njårdhallen 0 / 8 Meld meg på
søn 5 Nov 08:00 - 18:00 Kretsmesterskap 2017 Intern påmelding Kim Fredriksen 29 / 40 Meld meg på
søn 5 Nov 12:00 - 14:00 Avansert Bane 1 & 2 Njårdhallen 0 / 8 Meld meg på
søn 5 Nov 15:00 - 17:00 Nybegynner-viderekommen Bane 1 & 2 Njårdhallen 0 / 8 Meld meg på
man 6 Nov 09:00 - 11:00 Nybegynner-viderekommen Bane 1 & 2 Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
man 6 Nov 20:00 - 21:00 Påmelding Cubansk Salsa 2 OSI Dans 16 / 40 Meld meg på
man 6 Nov 21:00 - 22:00 Påmelding Cubansk Salsa 1 OSI Dans 35 / 40 Meld meg på
ons 8 Nov 11:00 - 13:00 Viderekommen-avansert Bane 8 & 9 Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
ons 8 Nov 18:30 - 20:00 Påmelding West Coast Swing 3 OSI Dans 7 / 50 Meld meg på
tor 9 Nov 18:30 - 22:00 Aktivitetslederkurs Snåsa Skole Snåsa IL 2 / 25 Meld meg på
fre 10 Nov 08:00 - 10:00 Tenniskurs Bane 1 & 2 Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
fre 10 Nov 18:00 - 15:00 Påmelding: Klubbtur til O-Event Borås 10-12 novemb Samlinger og løp 27 / 30 Meld meg på
lør 11 Nov 13:00 - 15:00 Tenniskurs Bane 1 & 2 Njårdhallen 0 / 8 Meld meg på
søn 12 Nov 12:00 - 14:00 Avansert Bane 1 & 2 Njårdhallen 0 / 8 Meld meg på
søn 12 Nov 13:00 - 15:00 Seniortrening med instruktør Hvittingfossveien 59 Holmestrand Tennisklubb 0 / 8 Meld meg på
søn 12 Nov 15:00 - 17:00 Nybegynner-viderekommen Bane 1 & 2 Njårdhallen 0 / 8 Meld meg på
man 13 Nov 09:00 - 11:00 Nybegynner-viderekommen Bane 1 & 2 Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
man 13 Nov 20:00 - 21:30 Påmelding Moderne, nybegynner OSI Dans 12 / 30 Meld meg på
man 13 Nov 20:15 - 21:45 Påmelding Moderne, øvet OSI Dans 18 / 30 Meld meg på
tir 14 Nov 20:00 - 21:30 Påmelding Jazz, nybegynner OSI Dans 25 / 30 Meld meg på
tir 14 Nov 20:15 - 21:45 Påmelding Jazz, øvet OSI Dans 22 / 30 Meld meg på
ons 15 Nov 10:00 - 12:00 Viderekommen-avansert Bane 8 & 9 Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
ons 15 Nov 20:00 - 21:30 Påmelding Ballett OSI Dans 21 / 30 Meld meg på
tor 16 Nov 19:00 - 20:00 Påmelding Cubansk Salsa 3 OSI Dans 11 / 50 Meld meg på
tor 16 Nov 19:30 - 21:00 Påmelding Hip-Hop, nybegynner OSI Dans 30 / 30 Meld meg på
tor 16 Nov 20:15 - 21:45 Påmelding Hip-Hop, øvet OSI Dans 15 / 30 Meld meg på
fre 17 Nov 08:00 - 10:00 Tenniskurs Bane 1 & 2 Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
fre 17 Nov 18:00 - 16:00 Vaset samling 17-19.november Heggedal IL - Langrenn 26 / 30 Meld meg på
fre 17 Nov 2 dager. Intern påmelding Buskerudtrampetten 2017 17-19 nov KIL Turn 20 / 40 Meld meg på
fre 17 Nov 2 dager. G2007 Buvik Cup Gutter 2007 12 / 50 Meld meg på
lør 18 Nov 13:00 - 15:00 Tenniskurs Bane 1 & 2 Njårdhallen 0 / 8 Meld meg på
søn 19 Nov 12:00 - 14:00 Avansert Bane 1 & 2 Njårdhallen 0 / 8 Meld meg på
søn 19 Nov 15:00 - 17:00 Nybegynner-viderekommen Bane 1 & 2 Njårdhallen 0 / 8 Meld meg på
man 20 Nov 09:00 - 11:00 Nybegynner-viderekommen Bane 1 & 2 Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
ons 22 Nov 10:00 - 12:00 Viderekommen-avansert Bane 8 & 9 Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
fre 24 Nov 08:00 - 10:00 Tenniskurs Bane 1 & 2 Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
fre 24 Nov 09:00 - 16:00 Kolbotn Cup - Påmeldingsfrist 15. Nov Lambertseter Bryteklubb 0 / 150 Meld meg på
lør 25 Nov 13:00 - 15:00 Tenniskurs Bane 1 & 2 Njårdhallen 0 / 8 Meld meg på
søn 26 Nov 12:00 - 14:00 Avansert Bane 1 & 2 Njårdhallen 0 / 8 Meld meg på
søn 26 Nov 15:00 - 17:00 Nybegynner-viderekommen Bane 1 & 2 Njårdhallen 0 / 8 Meld meg på
man 27 Nov 09:00 - 11:00 Nybegynner-viderekommen Bane 1 & 2 Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
tir 28 Nov 20:00 - 22:00 Påmelding Rock Step Swing nivå 2 OSI Dans 17 / 60 Meld meg på
ons 29 Nov 10:00 - 12:00 Viderekommen-avansert Bane 8 & 9 Oslo Tennisarena 0 / 8 Meld meg på
tor 30 Nov 18:00 - 19:00 Påmelding Standard og Latin 1 OSI Dans 17 / 50 Meld meg på
tor 30 Nov 19:10 - 20:10 Påmelding Standard og Latin 2 OSI Dans 7 / 50 Meld meg på
lør 2 Des 08:30 - 17:00 Kretsmesterskap Påmeldingsfrist: 21.11.2017 Lambertseter Bryteklubb 0 / 150 Meld meg på
lør 2 Des 13:00 - 15:00 Viderekommen-avansert Bane 1 & 2 Njårdhallen 0 / 8 Meld meg på
søn 3 Des 12:00 - 14:00 Avansert Bane 1 & 2 Njårdhallen 0 / 8 Meld meg på
søn 3 Des 13:00 - 15:00 Seniortrening med instruktør Hvittingfossveien 59 Holmestrand Tennisklubb 0 / 8 Meld meg på
søn 3 Des 15:00 - 17:00 Nybegynner-viderekommen Bane 1 & 2 Njårdhallen 0 / 8 Meld meg på
tir 5 Des 19:00 - 20:30 Påmelding Boogie Woogie 3 OSI Dans 2 / 50 Meld meg på
ons 6 Des 20:00 - 21:45 Påmelding West Coast Swing 2 OSI Dans 3 / 50 Meld meg på
ons 6 Des 20:00 - 21:45 Påmelding West Coast Swing 1 OSI Dans 18 / 50 Meld meg på
lør 9 Des 08:30 - 15:00 Stig Andre Berge Cup Påmeldningsfrist 4/12 Lambertseter Bryteklubb 0 / 150 Meld meg på
lør 9 Des 13:00 - 15:00 Viderekommen-avansert Bane 1 & 2 Njårdhallen 0 / 8 Meld meg på
søn 10 Des 12:00 - 14:00 Avansert Bane 1 & 2 Njårdhallen 0 / 8 Meld meg på
søn 10 Des 15:00 - 17:00 Nybegynner-viderekommen Bane 1 & 2 Njårdhallen 0 / 8 Meld meg på
lør 16 Des 13:00 - 15:00 Viderekommen-avansert Bane 1 & 2 Njårdhallen 0 / 8 Meld meg på
søn 17 Des 12:00 - 14:00 Avansert Bane 1 & 2 Njårdhallen 0 / 8 Meld meg på
søn 17 Des 15:00 - 17:00 Nybegynner-viderekommen Bane 1 & 2 Njårdhallen 0 / 8 Meld meg på
lør 23 Des 13:00 - 15:00 Nybegynner Bane 1 & 2 Njårdhallen 0 / 8 Meld meg på
søn 24 Des 12:00 - 14:00 Avansert Bane 1 & 2 Njårdhallen 0 / 8 Meld meg på
søn 24 Des 15:00 - 17:00 Nybegynner Bane 1 & 2 Njårdhallen 0 / 8 Meld meg på
lør 30 Des 13:00 - 15:00 Nybegynner Bane 1 & 2 Njårdhallen 0 / 8 Meld meg på
søn 31 Des 12:00 - 14:00 Avansert Bane 1 & 2 Njårdhallen 0 / 8 Meld meg på
søn 31 Des 15:00 - 17:00 Nybegynner Bane 1 & 2 Njårdhallen 0 / 8 Meld meg på
lør 13 Jan 2018 08:30 - 18:00 Fredriksten Cup Påmeldningsfrist 10 Jan. Lambertseter Bryteklubb 0 / 550 Meld meg på
fre 26 Jan 2018 18:00 - 15:00 SOLs vintersamling Budor 2018 Samlinger og løp 10 / 40 Meld meg på
fre 9 Mar 2018 9 dager. FT Cupen Påmeldningsfrist 10/1 Lambertseter Bryteklubb 0 / 50 Meld meg på
fre 30 Mar 2018 2 dager. Tallinn Open Påmeldningsfrist 15/11 Lambertseter Bryteklubb 0 / 50 Meld meg på
lør 14 Apr 2018 08:30 - 16:00 Lørenskog Cup 2018 - Påmeldingsfrist 11. April Lambertseter Bryteklubb 10 / 500 Meld meg på
fre 27 Apr 2018 2 dager. Soft Touch Open 2018 - Påmeldingsfrist 10. Mars Lambertseter Bryteklubb 7 / 150 Meld meg på
ons 30 Mai 2018 18:00 - 19:30 Gradering Lambertseter Bryteklubb Lambertseter Bryteklubb Ja Meld meg på
Powered by: Bloc